ČASTÉ DOTAZY

Jak začít používat TMSku?

Zaregistrujete se na webu talentida.com. Doporučujeme vyplnit všechny kategorie, přidat informace o sobě, fotky, YouTube videa. Na základě registrace je Vám pak TMS kód vygenerován. Každého si samozřejmě ověřujeme. 

Jsem pořadatel, můžu této služby také využít?

Samozřejmě i pořadatelé mohou službu TMSka zdarma využívat. Mají přiděleno několik TMS kódů, které mohou kombinovat. Kontaktujte nás na info@talentida.com.

Kolik mě to jako interpreta nebo skupinu bude stát?

Registrace na webu talentida.com je nyní na rok zcela zdarma. Samotná služba TMSka je zcela zdarma a nastálo.

Co mi přinese registrace na webu talentida.com?

Registrace slouží pro potvrzení smluvních podmínek a vygenerování vlastního TMS kódu. Zároveň se tak zařadíte s do portfolia umělců, které může kontaktovat kdokoliv za účelem spolupráce nebo objednání na vystoupení. Pomáháme tak i s propagací a to nejen na sociálních sítích. Nikterak se nezavazujete, nejsme agentura, ale agenturám a manažerům pomáháme.  Některé umělce však zastupujeme a to jen po předchozí domluvě a podepsání speciální smlouvy.

Jak probíhá platba?

Na konci každého měsíce Vámpřijde report, kolik sms Vám bylo posláno, na základě reportu vystavíte fakturu, která Vám bude následně proplacena.

Kde můžu uveřejnit možnost platby:

Záleží jen a jen na Vás. YouTube, Facebook, Instagram, jiné sociální sítě, webové stránky, na videa, při veřejném vystupování, při hraní na ulici.

Co když budu chtít zrušit účet a TMS kód?

Napíšete nám, ze stejné emailové adresy, která je uvedena při registraci, vše zrušíme zcela zdarma.

Kdy můžu začít službu využívat?

Okamžitě po obdržení e-mailu s TMS kódem a informacemi.

Teď už stačí jen registrace zde: https://www.talentida.com/registrace/


Všechna práva vyhrazena Talentida.com s.r.o.